Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Góra Ropczycka - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Inwestycje i Finansowanie na wynajem klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe tuż przy Rzeszowskim Rynku! Lokalizacja w samym centrum miasta. Szybki.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:17/41

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia zupełnie nowe - pięknie urządzone 4 pokojowe mieszkanie, położone na 17 piętrze w kompleksie mieszkaniowym olszynki park w Rzeszowie. Budynek: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²43,30 m² 2 165 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentuję estetyczny, funkcjonalny lokal użytkowy idealny pod działalność biurową lub usługową. Przestrzeń sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

61,54 zł/m²65 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 65 m2 zlokalizowany na osiedlu Słocina przy al. Armii Krajowej. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł42 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórka lokatorską oraz prywatnym miejscem postojowym na osiedlu Loft przy granicy Rzeszowa, ul. Lwowska. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nowe Powierzchnie magazynowe do wynajęcia: trembeckiego Rzeszów: 6 kondygnacji po ok. 600 m Parter wysokości 7 m (parter cena 30 pln/m2 netto) Dwie windy towarowe - 5 ton udźwigu Duży plac.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu przestronne studio przy ulicy Kwiatkowskiego o powierzchni 38 m2. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Boya-Żeleńskiego

Rzeszów(Góra Ropczycka + 23 km)

16 500 zł450 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia magazyn z bezpośrednim dostępem do rampy o pow. 450m2 przy ul. Boya- żeleńskiego w Rzeszowie. Oferowany magazyn znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Letnia

Rzeszów(Góra Ropczycka + 23 km)

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia segment domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 140 m2 przy ul. Letniej w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: parter : - otwarty salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z samodzielną sypialnią w centrum miasta - Wikana Square z pięknym widokiem na tereny zielone Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia apartament w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Góra Ropczycka

Góra Ropczycka,podkarpackie

1 900 zł120 m² 15,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę ładny, murowany dom położony 3 km od Sędziszowa Młp. i 20 km od Rzeszowa. Na dole znajduje się przedpokój, duży salon z kominkiem, łazienka i kotłownia. Na pierwszym piętrze.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij