Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Góra Ropczycka - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

130 000 zł1 333 m² 97,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta łączy komfort, przestrzeń oraz bezpieczeństwo inwestycji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł9 929 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolno-leśne w Górze Ropczyckiej to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, natury i możliwości inwestycyjnych. Na sprzedaż pakiet trzech działek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

319 000 zł55,50 m² 5 747,75 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Ta funkcjonalna nieruchomość o komfortowym układzie, położona jest na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 000 m² 29,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł191,02 m² 2 612,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 148 m²

Dom z widokiem w Górze Ropczyckiej to właśnie ta cecha wyróżnia tę nieruchomość i sprawia, że trudno przejść obok niej obojętnie. Położony w gminie Sędziszów Małopolski,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

229 000 zł80 m² 2 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:428 m²

Tylko W domowe nieruchomości! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w postaci lewego segmentu do wykończenia zlokalizowany w Gnojnicy, w gminie Ropczyce, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Ropczycka +2 km

134 900 zł13 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje Miejsce gdzie możesz czuć sie wolny, 1,30 ha, 6 km od Ropczyc które daje duże możliwości, grunt budowlany! Wyobraź sobie poranek, w którym budzisz się we własnym domu, na skraju lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Ropczycka +2 km

199 000 zł5 000 m² 39,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż widokową działkę położoną w malowniczej części miejscowości Gnojnica (gmina Ropczyce).Nieruchomość o planowanej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Ropczycka +2 km

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Borek Wielki, gmina Sędziszów Małopolski. Nieruchomość inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Ropczycka +3 km

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w strefie ekonomicznej bezpośrednio przy węźle zjazdowym z Autostrady A4. Położona w miejscowości Borek Wielki, gmina Sędziszów Małopolski pomiędzy Rzeszowem,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Góra Ropczycka +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Góra Ropczycka

Góra Ropczycka,podkarpackie

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek stacji Paliw wraz z obiektem gastronomicznym - Góra Ropczycka - woj. podkarpackie, oferta sprzedaży obiektu stacji paliw Z obiektem gastronomicznym. Firma dk Brokers Sp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Góra Ropczycka

Góra Ropczycka,podkarpackie

395 000 zł56 m² 7 117,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone na 1. piętrze w niskim, 3 kondygnacyjnym bloku w Górze Ropczyckiej. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Góra Ropczycka

Góra Ropczycka,podkarpackie

375 000 zł90 m² 4 148,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu ofertę sprzedaży mieszkania Przedmiotem sprzedaży jest przestronne i wyremontowane dwustronne mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Góra Ropczycka,podkarpackie

325 000 zł90 m² 3 595,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości mieszkanie 4-pokojowe o pow. 90,40 m2 z balkonem, piwnicą oraz garażem. Mieszkanie znajdujące się w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Góra Ropczycka

Góra Ropczycka,podkarpackie

250 000 zł56 m² 4 440 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

56 m2 własnościowe bezczynszowe mieszkanie 4min drogi od centrum Sędziszowa Małopolskiego + działka z drewnianym budynkiem gospodarczym. Mieszkanie położone jest na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Ropczycka

Góra Ropczycka,podkarpackie

230 000 zł123 m² 1 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy, rodzinny dom w stanie surowym zamkniętym. Oferta dostępna tylko i wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Góra Ropczycka

Góra Ropczycka,podkarpackie

120 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam lub wynajmę ładny, murowany dom położony 3 km od Sędziszowa Młp. i 20 km od Rzeszowa. Na dole znajduje się przedpokój, duży salon z kominkiem, łazienka i kotłownia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Ropczycka

Góra Ropczycka,podkarpackie

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam ładny, murowany dom położony 3 km od Sędziszowa Młp. i 20 km od Rzeszowa. Na dole znajduje się przedpokój, duży salon z kominkiem, łazienka i kotłownia. Na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Góra Ropczycka

Góra Ropczycka,podkarpackie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

 

 

Góra Ropczycka,podkarpackie

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Góra Ropczycka

Góra Ropczycka,podkarpackie

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²